Bestuurssamenstelling en informatie 2017-04-24T18:44:25+00:00

Bestuurssamenstelling

Bestuur
Jan Verbeeck
voorzitter@saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
Voorzitter
Monique Mertens
secretariaat@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)402859420
Secretaris
Julia Pau
penningmeester@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)630719072
Penningmeester
Kees van der Geer
evenementen@saarlooswolfhonden.nl
0032(0)14815667
0031(0)624589406
Evenementen
Nanouk Immers
immers@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Bestuurslid
Willem Cloosterman
cloosterman@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)464422292
Bestuurslid
Informatie Verwantwoordelijke
Informatie Nederland Monique Mertens
secretariaat@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)402859420
Informatie België Jan Verbeeck
belgie-info@saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
Information English Nanouk Immers
english-info@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Informationen Deutschland Nanouk Immers
deutsch-info@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Information pour la Belgique et le Français Jan Verbeeck
francais-info@saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
Ledenadministratie Kees van der Geer
ledenadministratie@saarlooswolfhonden.nl
0032(0)14815667
0031(0)624589406
Evenementen Kees van der Geer
evenementen@saarlooswolfhonden.nl
0032(0)14815667
0031(0)624589406
Clubblad Nanouk Immers
immers@saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Pupbemiddeling status Jan Verbeeck
voorzitter@saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
X