Bestuurssamenstelling en informatie 2017-04-18T20:53:27+00:00

Bestuurssamenstelling

Bestuur
Jan Verbeeck
voorzitter@www.saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
Voorzitter
Monique Mertens
secretariaat@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)402859420
Secretaris
Julia Pau
penningmeester@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)630719072
Penningmeester
Kees van der Geer
evenementen@www.saarlooswolfhonden.nl
0032(0)14815667
0031(0)624589406
Evenementen
Nanouk Immers
immers@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Bestuurslid
Willem Cloosterman
cloosterman@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)464422292
Bestuurslid
Informatie Verwantwoordelijke
Informatie Nederland Monique Mertens
secretariaat@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)402859420
Informatie België Jan Verbeeck
belgie-info@www.saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
Information English Nanouk Immers
english-info@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Informationen Deutschland Nanouk Immers
deutsch-info@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Information pour la Belgique et le Français Jan Verbeeck
francais-info@www.saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
Ledenadministratie Kees van der Geer
ledenadministratie@www.saarlooswolfhonden.nl
0032(0)14815667
0031(0)624589406
Evenementen Kees van der Geer
evenementen@www.saarlooswolfhonden.nl
0032(0)14815667
0031(0)624589406
Clubblad Nanouk Immers
immers@www.saarlooswolfhonden.nl
0031(0)636542167
Pupbemiddeling status Jan Verbeeck
voorzitter@www.saarlooswolfhonden.nl
0032(0)93661119
X